hledat


Ověřeno zákazníky
 

Zákaznický servis

910 126 307

info@maxxwin.cz

Facebook

Twitter

Google+

YouTube

LinkedIn


 

Katalog produktů

Katalog produktů
 
Redukce váhy >> Výhodný balíček - REDUKCE + tréninkový plán
 ?

Zákazníci ze Slovenska mohou nakupovat na slovenském e-shopu www.maxxwin.sk

Výhodný balíček - REDUKCE + tréninkový plán

Akce

Pro zvětšení klikni na obrázek
Výhodný balíček sestavený speciálně k redukci váhy a tělesného tuku s tréninkovým plánem od Ládi Kurčíka.
Kód: ba02
Výrobce: MaxxWin Nutrition
Dostupnost: není skladem
Facebook
Běžná cena: 1 078,00 Kč
DPH: 15%
Naše cena s DPH:  598,00 Kč
Množství:    
 
Příchuť:mix
bojové sportyhubnutísilové sporty
 

CENOVĚ VÝHODNÝ BALÍČEK REDUKCE VÁHY!


Pečlivě a profesionálně vybraný balíček kvalitních produktů MAXXWIN speciálně určený pro redukci váhy a tělesného tuku. Je vhodný pro amatérské i vrcholové sportovce. Produkty v balíčku jsou výrazně levnější, než kdyby jste si je pořizovali samostatně. Součástí balíčku je doporučené užívání této kombinace doplňků v tréninkové i netréninkové dny, navíc s tréninkovým plánem od známého kulturisty a trenéra Ladislava Kurčíka.

Požadované příchutě tekutého karnitinu napište prosím do poznámky!!!
 

OBSAH BALÍČKU

  • L-CARNITIN MAXX 150000 1L
  • SYNEPHRINE 60 cps
  • L-CARNITINE + GUARANA AND TAURINE 100 cps
  • NÁVOD KOMBINOVANÉHO UŽÍVÁNÍ DOPLŇKŮ
  • TRÉNINKOVÝ PLÁN OD KULTURISTY A TRENÉRA LADISLAVA KURČÍKA

L-CARNITIN MAXX 150 000 L-karnitin je non-esenciální aminokyselina, která usnadňuje přenos mastných kyselin do mitochondriální membrány a jejich přeměnu na buněčnou energii. Pro tyto jedinečné vlastnosti je L-CARNINITNE 150.000 liquid vhodný jako bezpečný doplněk. L-CARNINITINE 150.000 liquid je určený pro sportovce a osoby s vysokou fyzickou aktivitou. Díky svým účinkům má pozitivní efekt na optimalizaci a zlepšení sportovního výkonu. V jednom balení L-CARNINITNE 150 000 liquid najdete 100 dávek, v každé dávce pak 1500mg čistého vysoce účinného karnitinu

Více informací o produktu L-CARNITINE MAXX

 

SYNEPHRINE Synephrine Maxx obsahuje 100% Synephrine, což je jedna z nejúčinějších látek při redukci tělesné váhy. Synephrine je extrakt z oplodí rostliny Citrus aurantium, který se používá pro různé účely v tradiční čínské medicíně. Synephrine má  podobné účinky  jako kofein a efedrin, ale bez vedlejších účinků. BioPerine® je přírodní patentovaný produkt , který má zlepšit vstřebávání výživných látek (www.bioperine.com). Synefrin se používá k odbourávání tuků, snižování hmotnosti a nastartování metabolismu. Svým působení podporuje termogenezi.

Více informací o produktu SYNEPHRINE


Taurin se účastní mnoha fyziologických procesů v lidském těle. Řadíme ho především mezi neurotransmitery a neuromodulatory. Guarana je brazilská bylina známá svým vysokým obsahem kofeinu. Guarana patří k nejoblíbenějším stimulantům rozšířených mezi sportovci. Kombinace těchto tří složek dělá z tohoto suplementu velmi účinného pomocníka.

Více informací o produktu L-Carnitine Guarana Taurine