HOW TO SHOP
1 Shopping is possible with registration or without registration. Just put the items in the cart
2 Check your order in the shopping cart and continue to the next step.
3 Choose payment and shipping method. Send the order.

STORE
Mo-Fr 8:00 - 16:00
Sa according to agreement
So according to agreement
 The amount shown in this currency is indicative of the exchange rate. Orders will be in CZK!

This page is available only in Czech language!

FITNESS PORADNA

Profesionální fitness a výživová poradna poskytující podporu pro zákazníky značky MAXXWIN

?


V naší fitness poradně MAXXWIN odpovídá na Vaše dotazy Petr Svačina - aktivní závodník, výživový a sportovní poradce a fitness trenér, účastník mistrovských a pohárových soutěží v kulturistice a klasickém (RAW) silovém trojboji. Stal se několikanásobným mistrem oblastí, vicemistrem a mistrem ČR v kulturistice. Je držitelem řady fitness a výživových kurzů a odborných seminářů. Oblastí fitness a výživy se zabývá již od roku 2000 a poslední roky v této oblasti také pracuje. Věnuje se především komplexnímu přístupu a doporučení správných výživových a fyzických návyků. Velmi rád se s Vámi podělí s ohledem na Vaše zaměření a cíl o své znalosti a zkušenosti.

V naší fitnes poradně odpovídáme zejména na Vaše dotazy k produktům sportovní výživy MAXXWIN. Pokud Vás také něco zajímá a máte zájem položit svůj dotaz, můžete využít naší poradny. Vaše otázka s odpovědí bude zobrazena zde na stránkách MAXXWIN.

Dotazy z naší fitness poradny

Kristýna - středa, 11 září 2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se zbavit svalů na nohou. Svaly se mi tvoří velice rychle. Veliká stehna a lýtka se mi nelíbí. Mohl by jste mi prosím dát pár typů či rad, jak se toho mám zbavit? Děkuji, Kristýna

MW

Dobrý den Kristýno, 

díky za dotaz, bohužel těžké na něj odpovědět. Každý má trichu jiné dispozice a pokud cvičíte a obratem se Vám tvoří osvalení nohou, doporučení je jednoduché - omezit cviky spodní části těla, případně omezit těžké tlakové cviky a zaměřit se více na ty, při kterých jsou svaly nohou, zejména kvadriceps, v natažení, tedy koleno ve flexi. 

 

S pozdravem za tým MW Petr. 

Standa - středa, 11 září 2019

Zdravím trenére, Petře. Je mi téměř 60let. V minulosti jsem cvičil pravidelně, ovšem před 10-ti léty jsem toho, téměř bezdůvodně zanechal a samozřejmě se část svalové hmoty přeorientovala na tuk. Teď už se sám sobě nejen nelíbím, ale mám i kondičku na bodu mrazu. Co bys poradil bývalému sportovci kromě cvičení? Jaké doplňky a stravu? Jak přijít, alespoň trochu zpátky do kondice. Děkuji předem za odpověď. Standa.

MW

Zdravím Stando, děkuji za dotaz. Sám jste si tak trochu odpověděl, určitě by bylo vhodné najít si důvod a opět začít aktivně sportovat, nad to není... A co se týká stravy, tak předpokládám, že s ohledem na cvičení nějaký přehled a nývyky máte, tedy doporučuji pestrou stravu bohatou na bílkoviny, kvalitní tuky a komplexní sacharidy. Vyvarovat se nadbytečnému příjmu jednoduchých cukrů (doslazování), soli a upravovaných jídel (polotovarů, smažení, ...). Z doplňků bych Vám pak doporučil určitě nějaký komplexní multivitamín - MULTI VITAL SPECTRUM SPORT, dále pak hormonální stimulant, například Kotvičník zemní - TRIBULUS TERRESTRIS a nakonec pak nějaký kloubní přípravek, například velmi oblíbený ARTROX, také od MAXXWIN.

 

Ať se Vám daří a za tým MW držím palce.

Petr

Martin Konak - sobota, 31 srpen 2019

Zdravím, jsem velmi rád, že jsem našel stránku jako je ta Vaše. Mám dva spíše primitivní dotazy ohledně diety. Započal jsem dietu jsem začatečník mám jidelníček dělaný dle sebe který odpovídá mému bazálnímu metabolismu. Nejsem žádný extra cvičenec, cvičím hlavně protože me to velmi baví. Moje otázka, jsem velmi závislý na kole a nevadí mi její bez kalorické varianty zero nebo light a moje otázka tedy je, zdali je to do diety ideální když se vyvarovávám veškerých sladkostí atp. Druhá otázka taktéž primitivní rád nakládám maso do oleje a koření. Chci se zeptat zdali teď v diete vadí kdyz maso naložím vážně do minima oleje s kořením. Děkuji moc za odpoved.

MW

Dobrý den Martine, díky za dotaz a jsme rádi, že jste si našel naši poradnu. Pokusím se stručně zareagovat na Vaše dotazy, nicméně jsou velmi obecné a témata velmi složitá...

 

1) Co se týká pití colových nápojů a jejich light variant, tak z pohledu kalorického příjmu je to jistě lepší a vhodnější varianta. Nicméně jsou tam mnohá "ale". Určitě byste to s pitím takových nápojů neměl přehánět - není špatná potravina, jen špatné množství... Colové nápoje obecně zpravidla obsahují kyselinu fosforečnou, která narušuje naše PH žaludku, dále tyto light varianty obsaduhí umělá sladidla a tak zásadní je skutečně množství. Obecné doporučení však je tyto nápoje pít spíše výjimečně. 

2) Nakládání masa do oleje je opět velmi obecná specifikace a platí v zásadě vše výše zmíněné. Určitě je však třeba případně i takový olej uvažovat v našem energetickém příjmu.

 

Mimochodem, zmiňujete výše, že se držíte bazálního metabolismu - to určitě, pokud jste se jen neupsal, není správně. Bazální metabolismus je minimální enerie potřebná pro fungování našeho těla.

 

Věřím, že jste v mých odpovědích našel, co jste hledal.

 

S pozdravem za tým MW Petr.

Standa - úterý, 20 srpen 2019

Dobrý den,chci se zeptat co by bylo pro mne dobré ,když chci zpevnit postavu ale abych neztloustnul.Jestli proteiny,gainery nebo kreatin? A jestli je mohu užívat když beru prášky na vysoký tlak? Děkuji ..

MW

Dobrý den, na zkvalitnění a zpevnění postavy vám jistě nejvíce pomůže správný a přiměřený trénink, který je nezbytný. Doplňky stravy Vám "pouze" mohou pomoci ke kvalitnějším tréninkům. Doporučuji středně intenzivní úroveň. Z doplňků stravy pak můžete snahu podpořit kvalitními zdroji bílkovin, jako například MAXXWIN 100% WHEY či aminomyseliny BCAA s Glutaminem pro kvalitnější regeneraci.

Každopádně doporučuji užívání doplňků stravy konzultovat s Vaším lékařem, nicméně výše uvedené by neměly mít na vysoký tlak vliv. 

 

S pozdravem za tým MW přeje Petr. 

Mates - úterý, 20 srpen 2019

Dobry den chtěl bych se zeptat co doporučujete na zvýšení mé váhy(kg) už 5let nemůžu přibrat ani kilo a to mám staly příjem potravin německé kvality... všude je píšou jak zhubnout ale nikde není jak přibrat diky za ochotu Hezky den

MW

Matesi zdravím a díky za dotaz, máte pravdu, že více se řeší jak zhubnout, ale paradoxně složitější je právě kvalitně nabírat. Hodně je to dáno somatotypem postavy. Pokud je někdo, což si troufnu tvrdit u vás, ektomorfní, tedy spíše štíhlý s takovým spalováním, že můžete "sníst cokoliv" a nenaberete, pak je skutečně nabírání váhy složitější. Nicméně je to stále čistá kalkulace a pokud nenabíráte, znamená to, že máte nízký energetický příjem. Pokud není ve vašich možnostech z běžné stravy její navýšit, doporučuji právě některé z doplňků, stravy jako například gainer, konkrétně Gainer 35 od MAXXWIN má kromě potřebných sacharidů i vyšší podíl kvalitních bílkovin. Dale pak kreatin, který umožňuje kvalitnější a lepší využití přijatých sacharidů do svalů, zvyšuje fyzickou sílu a tedy i možnost kvalitního tréninku, který je pri kvalitní zvyšování hmotnosti nezbytný. Doporučit Vám také mohu výhodný balíček  OBJEM určený právě pro nabírání svalové hmoty. 

 

Věřím, že jsem ve stručnosti odpověděl na Váš dotaz a ať se Vám kvalitně nabírá přeje za tým MW Petr. 

Tomáš - pátek, 26 červenec 2019

Dobrý chci se zeptat jak je to do opravdy s užíváním Gaineru? Teď se všude píše a točí videa o tom že je to předražený cukr atd. Vím že po tréningu je důležitý doplnit glikogemickej index. Držím si formu ale občas jsem po tréningu úplně bez energie. Bude 40. Když budu dávat Gainer po tréningu nebudu moc přibírat tuk? Nebo popř. V den volna si ho dám na svačinu. Jezdím i do práce na kole žádná dálka to není ale intenzivní kopec cca 3km zhruba 7km. Předem díky za odpověď s pozdravem Tomáš.

MW

Dobrý den Tomáši. Díky za váš dotaz a obecně je to tak, že gainer je doplněk stravy určený zejména do objemové fáze, kdy obsaženými cukry doplňujete glykogenové zásoby po fyzické aktivitě. Jako u všeho, tak i u tohoto druhu doplňku existují dobré a méně dobré varianty a to i s ohledem na cenu. Gainer neibsahuje jen cukry, ale směs různě vstřebatelných sacharidů a bílkovin a záleží tedy na tom, v jakém poměru je poskládán. Například MAXXWIN GAINER 35, jak název napovídá, obsahuje 35g bílkovin na 100g a tedy kromě "cukrů" je tam tato přidaná hodnota pro regeneraci a růst svalové hmoty.

Rozhodně se nedomnívám, že je potřeba démonizovat tento doplněk stravy, nicméně je potřeba si uvědomit, pro koho je určen a za jakým cílem bude používán . Pravdou je, že pokud přijatou energii v podobě jednoduchých cukrů nejsem schopen vydat nebo jí budu přijímat neúměrně hodně, budu následně nabírat tukovou hmotu.

 

S pozdravem za tým maxxwin Petr. 

Petr - neděle, 23 červen 2019

Dobrý den ještě bych mel otazku jestli muzu brat vsechny ctyri produkty ,ARGININE MAXX 1200,CEE 1000,BCAA PROMAXX 2:1:1,MEN´S CARNITINE WITH ARGININE.Děkuji

MW

Dobrý den Petře, děkuji za dotazy a odpovím zde na oba. Co se týká prvního dotazu, zda Vám bude ubývat svalová hmota, tak zde je to spíše tématem obecným, kdy v případě redukce využívám podpory karnitinu, ale samozřejmě s úbytkem hmotnosti se může stát, že Vám ubude i nepatrně svalové hmoty. Nicméně toto je velmi individuální a nemusí to být příliš patrné. Obecně však platí: Redukuji-li, redukuji vše (tuky, svaly, glykogen, ...), nabírám-li, nabírám vše... 

Co se týká dávkování, tak toto opět záleží na Vašich tělesných fyzických dispozicích a stylu tréninku. U Argininu není dávkování přesně určeno, ale mělo by se pohybovat cca kolem 0,05 - 0,1 g na kg TH a doporučuji jj brát pouze v tréninkových dnech před cvičením. 

Podobně tomu je i s kreatinem, kdy není přesně určeno denní množství a dávkování je podobné tomu s argininem. Nicméně u kreatinu doporučuji tzv. nasycovací fázi, tedy první týden vyšší množství příjmu a následující 2-3 týdny množství snížit. Následně pak kreatin neužívat opět po dobu cca měsíce.

Jinak samozřejmě všechny Vámi uvedené produkty dohromady užívat můžete, jen, jak jsem zmínil již na začátku, karnitin a kreatin nejsou přímo synergickými doplňky - karnitin je "redukční", kreatin "silový"...

Váš dotaz obsahuje více témat a dalo by se o tom poměrně hluboce diskutovat, ale věřím, že si v mé reakci nějaké informace najdete.

 

Za tým MW zdraví Petr.

Petr - neděle, 23 červen 2019

Dobrý den,chtěl bych se zeptat když si koupím produkt MEN´S CARNITINE WITH ARGININE jestli mi nebude ubývat svalová hmota.A jeste bych mel dotaz na ARGININE MAXX 1200,CEE 1000,kolik brat tablet ve dnech cviceni a jestli pred nebo po treninku a pak ve dnech volna.

MW

 

 

Petr Procházka - pátek, 21 červen 2019

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, momentálně užívám czech beast virus a jsem sním hodně spokojený, chtěl bych si ho koupit znovu, a proto mám dotaz myslíte, že si tělo zvykne na produkt a pak nemá takový účinek a je lepší zkusit něco jiného a nebo mohu znovu užívat stejný produkt beast virus, děkuji za odpověď, s pozdravem Procházka

MW

Dobrý den, rozhodně doporučuji minimálně vyzkoušet více produktů a více výrobců, abyste si vyzkoušel, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Věřím, že Vám máme co nabídnout a že Vás produkty značky MAXXWIN s ohledem na použité suroviny zaujmou svou kvalitou, složením i chutí.

 

S pozdravem za poradnu MW, Petr.

Kuba - čtvrtek, 20 červen 2019

Zdravím, mám HMB od vaší značky m. Konkrétně MAXXWIN HMB MAXX 1500. V doporučeném dávkování se uvádí pouze 3 kapsle denně, neni to oproti jiným HMB přípravku málo? Dočetl jsem se totiž že se mají užívat 3gramy, což je 6 tabletek, jelikož má jedna 500mg.. A ještě jak je to s netréninkovymi dny? Děkuji.

MW

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Doporučené dávkování produktu MAXXWIN HMB MAXX 1500 je nastaveno na "průměrného" člověka a tedy nelze přesně říci, co je správné množství. Jiné to bude pro (extrémní názorný příklad) 50 kg dívku a 120 kg muže. Stejně tak byste měl pracovat s informací, jaká je doporučována dávka na 1 kg TH. Dle dostupných informací se účinky HMB projevují již od dávky 0,04 g na kg TH. Tedy je skutečně na zvážení každého, s jakými informacemi bude pracovat - bohužel legislativa přesně nestanovuje DDD.

 

S pozdravem ta poradnu MW.

Petr.

Michal - úterý, 18 červen 2019

Dobry den je mozne kombinovat cca 30 minut pred cvicenim kofeinove tablety spolu s pripravkem synephrine a nejspis na lacno.?Cviceni Po St Pa. A v utery a ctvrtek bych to uzival pred prací, tyto dny bez cviceni. Take uzivam 2xdenne protein 100%whey bez prichute 90iso Dekuji...

MW

Dobrý den, 

užívání uvedených doplňků se nijak nevylučuje, naopak, tyto produkty mají synergický efekt, ale samozřejmě záleží, co od nich očekáváte... Rozhodně bych doporučil synefrin mimo tréninkové dny neužívat a také neužívat tyto doplňky kontinuálně, ale zařaďte tam nějaké období bez nich. Druhou věcí pak je, zda Vám tyto suplementy na lačno nedráždí zažívací systém, to je zcela individuální.

 

S pozdravem za tým MW, Petr.

Martin - středa, 29 květen 2019

Ahoj, chci se optat zda je v pohodě styl jakým jsem si sestavil trén. plán . Cvičím 3x týdně a to stylem ..-> PO-Nohy,záda,biceps ST- Prsa,ramena,triceps ...PA -Nohy,záda,biceps a tohle opakuji stále dokola. Suplementy kreatin + BCAA . díky moc.

MW

Ahoj Martine, 

díky za dotaz, nicméně toto je velmi komplexní téma a nedá se paušálně říci, zda je zrovna tento trénink ten správný právě pro tebe a právě pro tvé cíle... Také záleží, jak moc intenzivně jsou tréninky nastaveny. Bohužel z tohoto nejsem schopen přesněji určit...

 

Důležitý je však pocit, dostatečná regenerace a výsledky.

 

Ať se daří. Za tým MAXXWIN, Petr.

Slávek - čtvrtek, 16 květen 2019

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu / doporučení, jaké bych měl ideálně objednat suplementy, které by podpořily moji snahu o zlepšení výsledků při cvičení. Je mi 42 let, výška 168 cm, váha 75 kg. Celý život rekreačně sportuji - lyže, plavání, kolo (v nejrůznějších vlnách i posilování ve fitku). Moje postava je spíše sportovní, mohutnější hlavně v oblasti hrudníku, ramen, rukou - s přibývajícím věkem se bohužel ukládají tuky do partií břicha, boků a hýždí, za posledních 10 let jsem přibral cca 10 kg. Poslední 1/2 rok se snažím min. 2 týdně poctivě posilovat, nicméně výsledky nejsou příliš viditelné. Hrudík a ruce se sice ještě více zpevnily a zmohutněly, zdá se však že nadále mohutní i břicho a hýždě. Snažím se stravovat rozumně. Občas ke cvičení užívám creatin a několikrát jsem kupoval Syrovátkový protein (pokaždý jiný druh, sám už nyní nevím přesné označnení). Chtěl bych poprosit o radu, jaké ve své situaci ideálně objednat suplementy - jaký druh proteinu? Má smysl zároveň užívat i BCAA? Má efekt užívání creatinu? Rád bych, aby se více formovala svalová hmota v partiích, které cvičím a nenabíral jsem plošně. Je strašně znát, jak byla viditelně snažší situace když mi bylo 20 - 30 let a jak je vše náročnější po té 40cítce :-) Mockrát děkuji za jakékoliv rady a doporučení. Slávek

MW

Dobrý den Slávku, děkuji za Váš rozsáhlý dotaz a pokusím se nějak nějak sesumarizovat doporučení...

Určitě je pravda, že s rostoucím věkem máme obecně tendenci k uchovávání více neaktivní hmoty a naopak udržení té svalové či její budování je čím dál tím náročnější. Tomu se bohužel nevyhneme a ani se nevyhneme partiím, které mají zpravidla tendenci k ukládání tukových zásob - u mužů je to typ jablko - bčicho, u žen typ hruška - boky a hýždě.

S ohledem na Vaši výšku a váhu a patrně mezo / endomorfní somatotyp si troufám tvrdit, že Vaše postava je poměrně vyvážená, nicméně platí pravidlo o zachování energie, to znamená, že hubnu-li, hubnu celkově a nabírám-li, nabírám opět celkově. Není tedy bohužel příliš dobře možné nabírat jen na některých partiích a ještě svalovou hmotu a naopak rekukovat jen na některých partiích a jen tukovou hmotu.

V celém tomto procesu hraje roli mnoho proměnných, které by vedly k dlouhé diskuzi a konzultaci, abych Vám byl schopen přesně odpovědět. Obecně však platí nejen s ohledem na věk následující:

- kromě obecných doporučení pestré a vyvážené racionální stravy s dostatkem makro i mikronutrientů

- můžete podpořit (a po cca  letech věku je to vhodné) vlastní hormonální tvorbu, konkrétně tvorbu testosteronu produktem TRIBULUS TERRESTRIS

- dále komplexním hormonálním adaptogenem ANABOLIC BOOSTER

- dostatečná regenerace pomocí BCAA a MULTIVITAMINOVÉMU KOMPLEXU

- v případě deficitu zejména bílkovin či energetického příjmu zařaĎte proteinový doplněk, doporučuji klasický WPC syrovátkový protein

 

Věřím, že s uvedenými produkty budete spokojen a je dobře, že s tím chcete pracovat. Držím palce, za tým MAXXWIN zdraví Petr.

Ladislav - úterý, 14 květen 2019

Dobrý den, jsem od přírody ektomorf a i na ektomorfa mám až moc tenké zápěstí a předloktí. Poradíte prosím jak zvětšit tuto partii,aby ty ruce vypadaly chlapsky? Děkuji mockrát!

MW

Dobrý den Láďo,

pokud se bavíme o zápěstí, myšleno kloub, tak toto bohužel příliš zvětšit nejde, toto je fyziologicky dáno a změna stavby kostry není příliš možná. Co se týká předloktí, tak zde doporučuji zařadit "úchopové" cviky, tedy takové, kde budete dostatečně zatěžovat úchop a tím svaly předloktí - například neuzamčené držení osy během cvičení.

Pokud, jak píšete, jste typem ektomorf, doporučuji náš balíček "objem", který obsahuje vše potřebné na podporu nabírání svalové hmot a pro dostatečně intenzivní trénink a regeneraci.

 

Zcela nezbytné je mít správně nastavenou stravu - dostatek nutrientů, makro i mikroživin a dostatečný energetický příjem - ve Vašem případě spíše více, než méně a samozřejmě ctít pravidelnost.

 

Přeji za tým MAXXWIN hodně kvalitní svalové hmoty.

PS

Martin - pondělí, 13 květen 2019

Dobrý den, je mi 23 let a vážím 67kg, od mých 18 let jsem přibral asi jen 3 kila a moje spalování je extrémní... Co se týče mého dotazu, chtěl bych lehce nabrat pár kilo a zároveň posilovat ( tvarovat ) svalstvo a také nabrat nějaký ten objem. Moje práce je dost fyzicky a časově náročná, proto nechodím do posilovny a kvůli práci nemám pravidelný stravovací režim... Chci se zeptat, zda existuje nějaký pomocný přípravek(protein), například na večerní užívání po práci, který by mi dokázal nahradit chybějící stravu a zároveň mi dovolil rozvíjet svalstvo a také tvarovat. Popravdě si myslím, že i bez posilování moje tělo nevypadá tak špatně, nějaké rysy mám, ale chtěl bych krapet víc ... Děkuji za odpověď.

MW

Dobrý den Martine, díky za Váš dotaz. aspektů k uvedenému "problému" je celá řada, ale v zásadě se dá říci, že pokud chcete obecně nabírat hmotu, ideálně tu svalovou a patrně nejste typ, který by nabíral snadno, je skutečně nutné navýšit energetický příjem, jíst více a pravidelněji. K tomu Vám může poměrně dobře posloužit například nějaký kvalitní "více bílkovinný" gainer, který bych doporučil užívat dopoledne a po tréninku, během dne k doplnění energetického příjmu pak například DIET drink, klasický syrovátnový protein 100% WHEY 80 či proteinová kaše PROTEIN MASH. Dále bych na podporu svalové síly a tím i nabrání aktivní hmoty doporučil čistý kreatin monohydrát

 

Tréninky by pak měli být spíše silové, tředně intenzivní a s dostatečnou regenerací.

 

Přeji za tým MAXXWIN hodně kvalitní svalové hmoty. PS.

Pepa - neděle, 12 květen 2019

Zdravím, od jaktěživa jsem měl problém s vyčnívajícími kyčekními kostmi, jednou se mi povedlo je schovat svaly, ale přestal jsem to udržovat, nabral jsem hromadu tuku a teď jsem zase zpět na 75kg a ty potvory zase vyčuhujou. Chci se zeptat jestli byste poradili, co a jak cvičit a co jíst, abych se jich zbavil? Děkuju moc za radu Pepa

MW

Dobrý den Pepo, popisovaný "problém" je dám fyziologií Vaší postavy, Vašich kostí. S tím toho bohužel mnoho nenaděláte. Je ale zcela logické, že pokud zhubnete, budou obecně klouby a kosterní trny více viditelné. Doporučuji pravidelně a technicky pracovat s hlubokým stabilizačním systémem a břišními svaly.

 

Za tým MW zdraví Petr.

Aneta - pátek, 19 duben 2019

Dobrý den, chtěla bych vědět jestli je problém když budu cvičit jen na zadek - můj záměr není zhubout, ale zpevnit a nabrat objem. Vím, že pokud chce někdo zhubnout jen jednu partii, nefunguje to tak, že bude cvičit jen onu partii, ale chtěla bych vědět jestli je to tak i právě u objemového cvičení. Pohybu mám dost, hodně chodím, jednou do týdne běhám, občas jezdím na kole a 1-2 za týden chodím na kruhová cvičení a kromě toho chodím posilovat, ale právě jenom cviky na zadek. Chtěla bych se tedy zeptat jestli je to problém a měla bych si v posilovně do tréninku zařadit i zbylé partie nebo to není nijak nutné k dosažení mého záměru?

MW

dobrý den Aneto, 

 

pokud je Vaším záměrem zpevnit tělo a nabrat, ideálně svalovou hmtu, pak samozřejmě nestačí cvičit jen partie hýždí, ale ideálně komplexně celé tělo a to komplexními cviky v různých provedeních. Je také nutné si určit konkrétní reálné cíle a mít na paměti komplexnost těla a cvičení. Volit byste pak měla středně těžkou až těžší zátěž. Určitě tedy doporučuji zařadit i zbylé partie a správně si rozvrhnout cvičení v posilovně a kruhové tréninky. Pro kvalitnější tréninky a lepší regeneraci pak doporučuji užívat multivitamin MULTI VITAL SPECTRUM SPORT, díky kterému zvládnete silovější trénink lépe.

 

S pozdravem za tým MW

Petr.

Tomáš - čtvrtek, 4 duben 2019

Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy mohu a kolikrát brát protein a gainer ?? Jídelníček mám takový že jim prostě vše abych přibral protože nemohu pribrat a chodím 5x týdne do fitness a mám 183cm 62kg 21let.. Potřebují vědět kolik můžu vypít proteinu vím že můžu mít 2g/kg bílkovin ale nevím zda je to denní dávka či jen na to pití a nevím kdy a kolik dávek ( v 1 davce-odmerce Mám 18g proteinu 4.5g BCAA) a kolik gaunerů v 1 dávce-odmerka mám cca 34-42g sacharidů nevím teď přesně ž hlavy a asi 10g bílkovin.. Tak nevím kolik.. A rád bych věděl aby to bylo bezpečný.. A co se stane když dám moc bílkovin?? Děkuji

MW

Dobrý den Tomáši, díky za dotaz. Doporučené denní dávky jsou vždy uvedeny na konkrétních produktech. Je důležité si uvědomit, že se stále jedná "jen" o doplňky výživy a neměl by proteinový nápoj ani gainer dlouhodobě a zcela nahrazovat běžnou stravu. 

Standardně se doporučuje užívání koktejlu - proteinu či gaineru 1 - 2 x denně, ale záleží skutečně na konkrétních potřebách a výrobcích. Pokud chcete nabírat hmotu, zaměřil bych se spíše na gainery s vyšším podílem bílkovin, jako je MAXXWIN GAINER 35, který má v jedné odměrce (dávce) 25 g komplexních sacharidů a 16,5 g komplexních bílkovin.

S ohledem na Vaši fyzickou stavbu bych se držel maximálně zmíněných 2g bílkovin na kg tělesné hmotnosti, tedy ideálně kolem 150 g bílkovin na den a vzhledem k zřejmému ektomorfnímu typu Vaší postavy pak kolem 400 g sacharidů na den.

Dále doporučuji snížit energetický výdej, tedy pokud chodíte cvičit 5x týdně, doporučujit volit těžší a méně časté tréninky.

 

Ať se Vám daří, s pozdravem za poradnu MAXXWIN

Petr

Dan - úterý, 2 duben 2019

beru vyživu od czech virusu protein creatine bcca v tabletach glutamine a nakopavač mam 178 cm a važim když sem naplněnej creatinem jestli vaha važí spravně tak 81 kg mam sice trošku tuku na břichu ale ne moc minimum tuku

MW

...na nabírání svalové hmoty je naopak obecně vhodnější spíše středně těžké až lehké zatížení o více opakováních. Není to zcela pravidlem a je potřeba si na sobě vyzkoušet, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Doporučuji tréninky i zátěže obměňovat a určitě bych Vám doporučil náš MAXXWIN objemový balíček za výhodnou cenu, kterým pokryjete vše potřebné pro nabírání svalové hmoty a správnou regeneraci.

 

Za MAXXWIN poradnu zdravím, 

Petr

Dan - úterý, 2 duben 2019

Dobrý den mam dotaz na nabirani svalove hmoty mužu v každem cviku ubrat vahu přiklad 12 kg a dělat vice serii je to dobry na objem ja sem vcicil s těžkyma vahama rostlo to ale ja sem uskej mam slabi kosti aby mi neruplo mužu teda naberu ve svalech mam biceps 40 něco hrudnik 107 děkuju za odpověd

MW

Dobrý den Dane, reakce v následujícím navazujícím dotazu.

MAXXWIN - Maximal effective nutrition

LOGIN INTO THE SHOP

REGISTRATION - CREATE AN ACCOUNT

Login
Billing and delivery informations
Delivery address is different from billing  
Newsletter
Boxes marked like this are required!

FORGOT PASSWORD

TOP